مدیرعامل موتورولا: تلفن هوشمند Moto X امسال به بازار خواهد آمد

مثل اینکه پس از مدت ها شایعات فراوان بالاخره پروژه ایکس فون گوگل-موتورولا هم کم کم به واقعیت نزدیک می شود و شب گذشته در کنفرانس D11 برای اولین بار به طور رسمی درباره آن صحبت شد. البته آنچه که دنیس وودساید درباره آن صحبت کرد محصول جدید جذابی از موتورولا است و شاید همچنان باید به شنیدن شایعات در خصوص پروژه مرموز ایکس فون ادامه دهیم! 

دنیس وودساید مدیرعامل موتورولا در مصاحبه خود تایید کرد که شرکتش در حال کار بر روی یک پرچمدار جذاب با نام Moto X است و به ذکر برخی جزئیات در خصوص آن پرداخت. 

وودساید می گوید:«موتورولا همیشه در مدیریت انرژی ابزارهایش خوب بوده است، اما ما در مدیریت سنسورها هم واقعا عالی هستیم. ما می دانیم این اسمارت فون کی درون جیب تان است، کی در دست تان است و چه زمانی قرار است عکس بگیرد و لذا باید سریعا دوربینش را آماده به کار کند.» 

او همچنین می گوید «موتو ایکس» محتوا را می شناسد و بر اساس محیط به شکل متفاوتی عمل می کند. برای مثال اسمارت فون شما می داند چه زمانی درون ماشین در بزرگراه است و در نتیجه به شیوه ای با شما ارتباط برقرار می کند که امنیت کافی را برای تان فراهم آورد. و البته کارکرد آن زمانی که در خانه روی مبل لم داده اید، کاملا فرق خواهد کرد. 

و البته بر خلاف اغلب تلفن های هوشمند موجود در بازار، موتو ایکس تقریبا اولین اسمارت فونی است که قرار است برای مصرف کنندگان آمریکایی در ایالات متحده مونتاژ شود. این اسمارت فون در کارخانه قدیمی نوکیا در فورت ورث تگزاس تولید خواهد شد. البته نسخه بین المللی آن همچون تولیدات قبلی موتورولا توسط شریک تجاری این شرکت، Flextronics در برزیل و چین ساخته خواهند شد. 

البته به نظر می رسد پس از چند سال رکود پس از پیوستن به گوگل، موتورولا اکنون تبدیل به یک ببر خیزان شده و نمی خواهد تنها به همین یک پرچمدار پر هیاهو بسنده کند. ووساید می گوید در سال جاری باید منتظر چند اسمارت فون ارزان قیمت هم از سوی شرکت تحت مدیریتش باشیم. جایی که وی فکر می کند پتانسیل های عالی برای کار وجود دارد. آیا قرار است موتورولا تبدیل به یک اژدهای غرّان در سرزمین اسمارت فون ها شود؟ 

در خصوص زمان عرضه این اسمارت فون خارق العاده به بازار هم باید گفت جناب مدیرعامل طی مصاحبه اش از احتمال رونمایی آن در مهرماه خبر داد، در حالی که موتورولا در سایت خبری خود وعده تابستان امسال را داده است!

/ 1 نظر / 11 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] سلام دوست ارجمند. ضمن آرزوی موفقیت برای شما در ادامه اداره این وبلاگ، با مطالب جدیدی در خدمت شما گرامی هستم. ********** [گل][گل][گل] سه داستان زیبا هدیه ولادت امیرالمؤمنین(ع) به شما گرامی. [گل][گل][گل] احادیثی گرانبها در فضیلت حضرت علی بن أبی طالب(ع) که شاید تا کنون نشنیده‌‌اید. [گل][گل][گل] «چگونه امامت به کودکی 9 ساله(امام جواد"ع") می‌‌رسد؟» [گل][گل][گل] «جریان زندگی خواندنی زنی بدکاره به نام شعوانه و تحول او» [گل][گل][گل] «پاداش روزه گرفتن در ماه رجب» و «سزای کسی که به مرد یازنی بهتان بزند» [گل][گل][گل] از سلسله مطالب در مورد خلقت و زندگی جن هم دیدن کنید. ********** البته توصیه میکنم حداقل بقیه مطالب «صفحه اول» و «صفحه دوم» را هم ببینید. مطمئنا نظرات ارزشمند شما در ارتقاء کیفی وبلاگ مؤثر خواهد بود. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]